Відповідно до плану роботи Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти 29 березня 2024 року на платформі онлайн-сервісу Google Meet проведено обласний воркшоп «Інноваційний підхід до здоров’язбереження як домінантного аспекту освітньої діяльності в умовах сьогодення» для вчителів основ здоров’я та інтегрованого курсу «Здоров’я, безпека та добробут» закладів загальної середньої освіти.
Мета заходу полягала в ознайомленні педагогічних працівників з науково-методичними аспектами реалізації освітніх здоров’язбережувальних технологій; удосконаленні вмінь освітян застосовувати інноваційні форми, методи і прийоми для збереження здоров’я всіх учасників освітнього процесу та формування здоров’язбережувальної компетентності учнів шляхом реалізації сучасних здоров’язбережувальних технологій; розвитку вмінь інноваційної, організаційної та методичної діяльності в напрямку реалізації наскрізної змістової лінії «Здоров’я і безпека».
Ольга Василівна Турчин, методист відділу навчальних предметів природничо-математичного циклу, технологій та фізичної культури Тернопільського ОКІППО, модератор заходу, розкрила учасникам воркшопу основні інноваційні підходи до створення здоров’язбережувального середовища в освітніх закладах.
Особливості формування готовності до особистісної саморегуляції емоційних станів та почуттів охарактеризував Віктор Євгенович Кавецький, в. о. завідувача кафедри педагогіки і психології та інклюзивної освіти Тернопільського ОКІППО, кандидат педагогічних наук, доцент.
Людмила Андріївна Кучер, методист, в. о. завідувача лабораторії STEM-освіти Тернопільського ОКІППО, окреслила особливості формування здорового безпечного освітнього середовища засобами STEM-освіти.
Про інтегрування оптимальних педагогічних технологій та ефективних форм і методів роботи для збереження здоров’я усіх учасників освітнього процесу розповіла Зоряна Петрівна Миколів, методист лабораторії STEM-освіти ТОКІППО.
Ірина Володимирівна Панасюк, директор Сороківської гімназії Хоростківської міської ради, ознайомила учасників заходу з інноваційними технологіями як засобом підвищення якості освітнього процесу на уроках інтегрованого кусу «Здоров’я, безпека та добробут» та основ здоров’я.
Про застосування освітніх інновацій для формування здоров’язбережувальної компетентності учнів розповіла Надія Зеновіївна Піскор, вчитель хімії та основ здоров’я НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ с. Великі Гаї» Великогаївської сільської ради.
Щиро вдячні всім учасникам заходу за плідну співпрацю, професійне обговорення актуальних освітніх питань щодо здоров’язбереження як домінантного аспекту освітньої діяльності в умовах сьогодення.
Немає коментарів:
Дописати коментар